نتایج جستجو برای عبارت :

Insta

مرتضی نیک نهاد عکاسی است که تازه کشفش کردم. موقعیت عکس هایش را خلق می کند، با آدم ها و موقعیت های اطرافش به واقعی ترین شکل ممکن. این مجموعه عکس از روزمره های آدم ها ساده به نظر می رسد اما ذهن را درگیر می کند تا پشت پرده قصه هایشان بروی و در داستان شریک باشی.
برای افزایش بازدید و فالوور واقعی پیج خود، کافی ایست یکی از اشتراک ها ربات را استفاده کنید.
از ایده های ما بهره بگیرید!
توصیه های ما در مورد مارکتینگ یا بازاریابی در اینستاگرام را جدی بگیرید. اگر پیج مناسبی برای بازاریابی در اینستاگرام ندارید و یا اکانت شما بازدید کمی در اینستاگرام به همراه دارد ما در خدمت شما هستیم.
ادامه مطلب
Insta Xtreme نسخه مود بهترین و کاملترین اینستاگرام اندروید می باشد که با کمک آن می توانید از همه قابلیت ها و امکانات این شبکه اجتماعی در محیطی جالب و ساده استفاده کنید، اما مطمئنا شما نیز در هنگام مشاهده ی ویدئو یا تصویری دوست دارید یک نسخه از ان را برروی حافظه دستگاه تان ذخیره کنید اما نمی توانید و یا اینکه دوست دارید عکس پروفایل شخص خاص را با سایز بزرگتر و به صورت واضح ببیند باز هم نمی توانید! اینجاست که سراغ اپلیکیشن های اینستاگرام مود می رویم
جزیره آرسیواردات انواع کواد کوپتر و هلی کوپتر کنترل از راه دورواردات انواع لوازم خانگی و صنعتی نمایندگی انحصاری برند "ایرفان" در ایران .عمده و خرده

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
چرا آقای خامنه‌ای که در خارج حامی مستضعفین عالم است و روبروی ایدئولوژی امریکایی و سیاست خارجی هاشمی رفسنجانی می‌ایستد، در داخل با تصویب امثال سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی حامی سرمایه‌سالاران است و با ایدئولوژی امریکایی و سیاست اقتصادی هاشمی رفسنجانی همراه است؟ قریب به مضمون این سؤال را @ali.alizadeh.insta پرسیده است. @mohsen_mahdian هم پاسخی داده است که بنظرم بکلی تهی و بیراه است و بعد از اینکه نظر صریحم را برایش کامنت کردم، بلاکم کرد!
پاسخ مختصر بنده
امروز به شما یاد میدم که چطور فصل یک عکس رو تغییر بدین 
یک عکس بهاری رو تبدیل می کنیم به پاییزی ، همش با نرم افزار فتوشاپ انجام میشه و خیلی هم راحته 
تغییر فصل در نرم افزار فتوشاپ یک عمل جذاب و جالب است که شما با آن می توانید صحنه های شگفت انگیز خلق کنید.
تا حالا به این فکر کردین که فصل یک عکس را تغییر بدید؟ امروز می خوام به شما آموزش بدم که چطور میشه در نرم افزار فتوشاپ فصل یک عکس را به فصل پاییز تغییر داد؟
با این آموزش سریع با من همراه باشید، ا
کارگاه آموزشی روانشناسی و مهندسی فروش پنجشنبه
مورخ 13 تیر ماه از ساعت 9 صبح الی 17 طی یک جلسه 8 ساعته در محل دانشکده مطالعات جهان
دانشگاه تهران برگزار می گردد . علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند
با شماره های 88544653 , 88544917 تماس حاصل نمایند و یا از طریق لینک زیر اقدام نمایند .

https://evand.com/events/crmroom-sales
دانلود فیلم کروکودیل با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی کروکودیل با کیفیت عالی 
لینک دانلود (رمز) قرار گرفت
دانلود فیلم کروکودیل
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : کروکودیل
 گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1393
تهیه کننده : عزت‌الله جامعی ندوشن
نویسندگان : مسعود تکاور
کارگردان : مسعود تکاور
بازیگران : رضا یزدانی, الهه حصاری, اندیشه فولادوند, کوروش تهامی, حسین مهری, علیرضا مهران, رامین پرچمی, افسانه چهره آزاد, رامتین خداپناهی
خـل
دانلود فیلم کروکودیل
مشخصات فیلم
بازیگران : رضا یزدانی, الهه حصاری, اندیشه فولادوند, کوروش تهامی, حسین مهری, علیرضا مهران, رامین پرچمی, افسانه چهره آزاد, رامتین خداپناهی
خـل
دانلود فیلم کروکودیل
مشخصات فیلم
خـل
دانلود فیلم کروکودیل
مشخصات فیلم
خـل
دانلود برنامه اینستا دانلودر از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نصب برنامه اندروید
دانلودرایگان جدیدترین نسخه برنامه اینستا دانلودر Insta Downloader با هدف اندروید بهترین برنامه با هدف دانلود تصاویر و ویدیو های. Video Downloader for Instagram یک برنامه سریع و سلامت با منظور دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام می با منظور استفاده از این نرم افزار نیازی با رسید با .
ادامه مطلب
اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های اشتراک گذاری عکس و ویدیو می‌باشد.این برنامه طی سال های اخیر کاربران بسیاری را جذب کرده و با بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال از محبوب ترین برنامه‌های در شبکه های اجتماعی می‌باشد.با وجود همه‌ی امکانتی که برنامه اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده ، نداشتن امکان دانلود تصاویر و ویدیو از اینستاگرام از مشکلات این برنامه به شمار می‌رود.در این مقاله با آموزش دانلود تصاویر و ویدیو از اینستاگرام با
سلام؛امروز ۱۵۰۰-اُمین روزیه که از شروع کار این وبلاگ، و پیگیری کارای کنکور هنر و به خصوص زمینه مورد علاقه خودم (ریاضی و فیزیک، و بعدش ترسیم فنّی) گذشت! قصد دارم به فعالیت مجازیم تو این زمینه هم سر و سامونی بدم. خوشحال میشم هر پیشنهادی دارین اینجا بهم بگین:
اینستاگرامم:  insta.com / amin.amirian
منتظرتون هستم
سلام؛امروز ۱۵۰۰-اُمین روزیه که از شروع کار این وبلاگ، و پیگیری کارای کنکور هنر و به خصوص زمینه مورد علاقه خودم (ریاضی و فیزیک، و بعدش ترسیم فنّی) گذشت! قصد دارم به فعالیت مجازیم تو این زمینه هم سر و سامونی بدم. خوشحال میشم هر پیشنهادی دارین اینجا بهم بگین:
اینستاگرام وبلاگ:  insta.com / aminamirian.blog.ir
منتظرتون هستم
اینستاگرام وبلاگ:  insta.com/aminamirian.blog.ir
منتظرتون هستم
خرید یخچال سفید رنگ اینستا ویو مدل x257 از بانه - قیمت یخچال 257 الجی
09906267912
ظرفیت 668 لیتر
کمپرسور اینورتر خطی
رده ی مصرف انرژی A++
نیاز به اتصال به شیر آب برای یخساز و آبسردکن
قابلیت Insta View
قابلیت Door In Door
تیغه سرمایشی Door Cooling+
قابلیت Smart ThinQ
فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+
قابلیت بدون برفک
مونتاژ چین
محفظه ی مخصوص میوه وسبزیجات
گاز مبرد R600a
نوار Bio Shield
فالوور کسب‌وکار باکیفیت
یکی مرد جنگی به از صد هزار ! در دنیای اینستاگرام ، ما این جمله را اینگونه معنی میکنیم که دیده شدن صفحه شما توسط یک نفر و تبدیل شدن آن فرد به مشتری، بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر ولی بی نتیجه ماندن آن است .

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۶ اعلام شد، ای
این روزا همه شدن مثل من...
چند روز پشت سر هم تو خونه!
با این تفاوت که دوست دارن درآن بیرون اما نمیتونن و من همیشه دوست دارم بزنم بیرون ولی دوستایی رو ندارم که پایه ی همیشگیم باشن!
واسه همینه که فشار این چند روز رو خیلی خیلی خیلی کمتر از بقیه حس میکنم؛تازه از طرفی هم خوشحالم حالا که تو خونه م میتونم راحت insta رو باز کنم و حسرت خوش گذرونی و بیرون رفتنای بقیه رو نخورم.
من تحمل دوری و دلتنگی رو ندارم! و از خدا ممنونم که به واسطه ی دوستای نصفه نیمه من
فالوور شهری باکیفیت
یکی مرد جنگی به از صد هزار ! در دنیای اینستاگرام ، ما این جمله را اینگونه معنی میکنیم که دیده شدن صفحه شما توسط یک نفر و تبدیل شدن آن فرد به مشتری، بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر ولی بی نتیجه ماندن آن است .
امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۶ اعلام شد، اینستاگ
اگر به دنبال ابزاری برای اینستاگرام خود هستید تا لایک و کامنت‌هایتان را افزایش داده و از آمار پیج اینستاگرامتان باخبر شوید، این اپلیکیشن را نصب کنید. کافه اینستاگرام نسبت به سایر رقبای خود، توانایی‌های بیشتری دارد و امکانات بیشتری را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
ادامه مطلب
بسم الله...نمیدانم شنیده اید یا نه...در کشمیر بزرگترین کورسازی جهان دارد اتفاق می افتد.‌..چشمهایشان را با گلوله ساچمه ای کور می‌کنند...ما هم بیخیال زندگیمان را می‌کنیم...می‌خواهیم صدایشان را به گوش عالم برسانیم بلکه خفتگان بیدار شوند...با ما همصدا شوید...من هم کشمیری امچشم های مرا هم نشانه بگیریددنیای پر از ظلم ارزش دیدن نداردکمپین مردمی #من_هم_کشمیری_هستمپ.ن: برای شرکت در این کمپین عکس هایتان با چشم بسته را در قالبی که در پست منتشر میکنیم قرار
فالوور شغلی باکیفیت و واقعی
فالوور شغلیتضمین تکمیل فوریتمامی محصولات ما دارای گارانتی بودهبرای فالوور ایرانی نیازی به عمومی بودن پیج نیستهدیه لایک قابل تقسیم بین چند پست میباشدلطفا ادرس پست ها را در قسمت توضیحات وارد کنیددرصورتی که سفارشات تعداد بسیار بالا دارید از پشتیبانی آنلاین درخواست تخفیف کنید(سفارشات بالای 15k)ما در کنار شما هستیمبرخی از خدمات ما
افزایش فالوور ایرانی
افزایش فالوور شهری و استانیافزایش ممبر شهری و استانیافزایش فا
۱-حساب کاربری تجاری بسازید
اگر یک حساب معمولی دارید ان را تبدیل به حساب تجاری کنید.
با این کار نه تنها می توانید علاقه مندان به کسب و کار خود را اندازه گیری کنید.
بلکه می توانید پستهایی که کاربران دوست دارند را مشاهده کنید.
برای مثال:
با این تبدیل شما می توانید ادرس اینترنتی مستقیم را در استوری خود قرار دهید تا کاربران به سمت ان هدایت شوند.
حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد بازدیدکنندگان استوری را با لینک مستقیم در استوری به سمت کسب و کار خود بکشانید.با این و
فالوور فیسبوک واقعی و ارزان
فیس بوک شبکه ای اجتماعی است که در 4 فوریه 2004 توسط جوانی به نام مارک زاکربرگ به وجود آمد. از طریق فیس بوک می‌توان با دوستانی که دارای حساب کاربری در فیسبوک هستند به برقراری ارتباط پرداخت و از این طریق به مبادله اطلاعاتی از قبیل عکس، فیلم یا پیغام پرداخت. فیسبوک یک صفحه مجازی است که کاربران اینترنتی از سرتاسر دنیا، می توانند به طور رایگان از آن استفاده کنند.
فیس بوک شبکه ای اجتماعی است که در کوتاه مدت، میلیونها نفر ب
افزایش کامنت ایرانی
کامنت ایرانی اینستاگرام ، به عنوان خریدار این سرویس چه وظایفی به عهده ی شما می باشد؟
شما قبل از سفارش باید مطمئن شوید که صفحه ی اینستاگرام شما Private نباشد. همچنین در حین انجام سفارش نیز به هیچ وجه صفحه نباید Private شود، و آی دی صفحه نیز به هیچ وجه نباید تغییر کند. در غیر این صورت مسئولیت انجام نشدن سفارش به عهده ی شما می باشد
مدت زمان انجام سفارشات چقدر است؟
همواره تلاش ما  بر این است که سفارش شما را در کمتر از 5 دقیقه کامل کنیم
تو چشمای تو چه رازی پنهونهکه دل وقتــی تو رو می بینهمیشه عاشق و مست و دیوونهعشق تو مثل جادو خطر دارهولی واسه درمون دل اثر دارهتو دیگه تکرار نمیشی تا چند قرن آیـــندهدنیا محـو تو میشـه وقتی چشـمات میخـندهبگو جز من دل به کسی نمیدی، تا واسه تو بمیرمرویام حقیقـت میشـه ، وقتی که من دستاتُ بگیرملینک دانلود با بالاترین کیفیت : http://uupload.ir/view/h5an_ali_shahrivar-to_dige_tekrar_nemishi.mp3/
تو چشمای تو چه رازی پنهونهکه دل وقتــی تو رو می بینهمیشه عاشق و مست و دیوونهعشق تو مثل جادو خطر دارهولی واسه درمون دل اثر دارهتو دیگه تکرار نمیشی تا چند قرن آیـــندهدنیا محـو تو میشـه وقتی چشـمات میخـندهبگو جز من دل به کسی نمیدی، تا واسه تو بمیرمرویام حقیقـت میشـه ، وقتی که من دستاتُ بگیرملینک دانلود با بالاترین کیفیت : http://uupload.ir/view/h5an_ali_shahrivar-to_dige_tekrar_nemishi.mp3/

۱۰ روش کسب درامد از ایسنتاگرام Instagram در سال جدید 98 99

اگر حضور ذهن داشته باشید ، در پست های قبلی عرض کردیم که در هر جا بازدید هست ، مسلما بستر کسب درامد نیز میسر شده است.
مثال همین تلوزیون خانگی و کانال های آن : چرا ما در تلوزیون تبلیغات میبینم و مثلا چرا در یک جای سوت و کور خلوت شاهد این موضوع نیسیتم؟!
مسلما شما هم همین جواب رو دارید : بیننده.
بله چون میلیون ها ایرانی شبانه روز ، پای تلوزیون هایشان می نشینند و فیلم یا پروگرم مورد ع
دانلود آهنگ جدید علیرضا کیا به نام آغوش
Download New Music Alireza Kia – Aghoosh
کارهای بیشتر از : علیرضا کیا

صفحه اینستاگرام آوا موزیک
کانال تلگرام آوا موزیک

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸
Download MP3 128kbps

دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰
Download MP3 320kbps

00:00
دانلود آهنگ جدید علیرضا کیا به نام آغوش
Download New Music Alireza Kia – Aghoosh
کارهای بیشتر از : علیرضا کیا

کانال تلگرام آوا موزیک

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸
Download MP3 128kbps

دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰
Download MP3 320kbps

آهنگ جدید و زیبای تتلو بنام بزنم نفت در بیاد منتشرشد.___________________________________ 
متن آهنگ امیر تتلو بزنم نفت در بیاد
●—♩–♪♫♫♪—♩–●
چشم چشم دو ابرو صورتش گیلاسه —♩ماییم ولی یه گردو هندونه نگفتم ریا نشه —♩
«—♩—»یه آذرماهی کرمو یا یه مردادی حیوون —♩فرقی نداره فقط بگو کم بماله میمون —♩
«—♩—»بگو تنگ و کوتاه بپوشه یه جوری که همه بشن زوم —♩بگو وسط جمع یهو یک دو سه بگو بپر روم —♩
«—♩—»یک دو سه بگو بپر روم —♩من یه سلبریتی کم رو —♩
●—♩–

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

برای ساخت تیزر اینستاگرام با من در تماس باشید...
insta:em212em
tel:masih212دریافتحجم ویدیو: 26.1 مگابایت 
Video by : www.vetrmusic.com
Watch on youtube : https://www.youtube.com/watch?v=vtSKKx35oWM
Download video : download
Download ( for share on instagram ) : download
MorningAt last! Our first song about the Savior whom the whole world is awaiting.There is no night that never ends, although it may take a thousand years. Now that we have reached the darkest moments of the night, and people are more disillusioned than ever with clinging to self-made ropes, it is hoped that mankind will reach out towards the true morning, and the one whom God has chosen to save the earth at the end of the day will arrive. Yes, the morning is near.Listen & Download:Spotify: https://open.spotify.com/album/6XshfoNX93KmMhp8RsQYUY?si=QGqKRK1VTgeYmKQ19SP_owiTunes: https://music.apple.com/us/album/morning-single/

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

نحوه پر کردن چک ضمانت به چه صورت است؟
نحوه پر کردن چک ضمانت مانند دیگر چک ها بوده و از این لحاظ هیچ تفاوتی وجود ندارد.

_ چک ضمانت مانند سایر چک ها بایستی تاریخ و امضا داشته باشد.
_ هیچ گونه قلم خوردگی نداشته باشد.
_ عدد و حرف های درج شده در آن یکسان باشد.

در صورتی که هر کدام از موارد بالا رعایت نشود، چک مورد نظر فاقد اعتبار بوده و بانک نیز مبلغ آن را پرداخت نخواهد کرد.

نکته مهمی که در مورد چک ضمانت وجود دارد این است که حتما بایستی
” در رو و ی
دانلود آهنگ مسعود جعفرزاده ترو دوست دارم
همینک ترانه زیبای مسعود جعفرزاده بنام ترو دوست دارم را دانلود کنید و گوش دهید { آوا موزیک }
Exclusive Music: Masood Jafafarzade – Toro Dooset Daram With Text And ۲ Quality On Ava۲Music
کارهای بیشتر از : مسعود جعفرزاده

صفحه اینستاگرام آوا موزیک کانال تلگرام آوا موزیک

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸ Download MP3 128kbps

دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰ Download MP3 320kbps

دانلود آهنگ مسعود جعفرزاده پرسه زیر بارون
همینک ترانه زیبای مسعود جعفرزاده بنام پرسه زیر بارون را دانلود کنید و گوش دهید { آوا موزیک }
Exclusive Music: Masood Jafafarzade – Parse Zire Baroon With Text And ۲ Quality On Ava۲Music
کارهای بیشتر از : مسعود جعفرزاده

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸ Download MP3 128kbps

دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰ Download MP3 320kbps

آلبوم گروهی جدید به نام کانون ؛ با حضور فرشاد ، نوید ، رِض ، اوج ، صفیر ، کابوس ، آئین ، اسلش ، دیگرد ، سُرب ، رُخ ، بیدار ، صاد , تهیه کننده: سعید دهقان 
دانلود به صورت یکجا در فایل زیپ: Download دانلود به صورت تک تک از روی لیست:
Parent Directory
01. Rez - Saboor.mp3
02. Sorb - Laj.mp3
03. Farshad - Ghobar.mp3
04. Kaboos Ft Daygard - Moroor.mp3
05. Aein - Zarbdar.mp3
06. Owj - Sholooghi.mp3
07. Navid - Raghaas.mp3
08. Hamed Slash - Shekaf.mp3
09. Rokh - Khakestar.mp3
10. Safir Ft Bidar - Mirzabenevis.mp3
11. Daygard Ft Saad - Khabgard.mp3
رسانه بزرگ رپ برتر 
دانلود فیلم یک کیلو و بیست و یک گرم با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی یک کیلو و بیست و یک گرم با کیفیت عالی ۱۰۸۰p
لینک دانلود قرار گرفت

کانال تلگرام آوا موزیک

ژانر فیلم : اجتماعی
زبان فیلم :
سال انتشار : ۱۳۹۸
محصول کشور : ایران
کارگردان : رحیم طوفان
کیفیت : ۴۸۰,۷۲۰.۱۰۸۰p
بازیگران : لیلا زارع, سعید آقاخانی,
فرشته صدرعرفایی, آناهیتا افشار,
به نام خدا
قسمت اولآقا باید بطلبه..زیاد فکر مذهب و این چیزها نبودم و بیشتر سرم تو کتاب و درس بود☺.اما خوب چند بار از تلوزیون حرم امام رضا رو دیده بودم و کنجکاو بودم یه بار از نزدیک ببینمش..داشتم پله های دانشگاه رو بالا میرفتم که یه آگهی دیدم با عکس گنبد که روش زده بود:.اردوی زیارتی مشهد مقدس.چشم چهارتا شد.یکم جلوتر که رفتم دیدم زده. از طرف بسیج دانشجویی.اولش خوشحال شدم ولی تا خوندم از طرف بسیج یه جوری شدم.گفتم ولش کن بابا کی حال داره با اینا بره
از انواع مدل های مانتو پرطرفدار می توان به مانتوهای ساده اشاره کرد. اگر می خواهید یک تیپ ساده و اما درعین حال جذاب داشته باشید، باید درانتخاب مانتو دقت کنید. هر نوع مدل مانتو ساده جدید را می توانید درهرمکانی استفاده کنید. مانتوهای ساده مدل های متفاوتی دارد که می توانید بنا به سلیقه خود بهترین نوع آن را خریداری کنید. در این مقاله ۲۸ مدل مانتو ساده جدید دخترانه و زنانه را برای شما آماده کرده ایم.
مانتو راه راه ساده

انتخاب مدل مانتو ساده جدی
#چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کن قسمت #هشتم-ولی نداره که. اینهمه راه اومدی بعد یه نماز نمیخوای بخونی؟؟.-نمیدونم چی بگم... تو نماز خوندن بهم یاد میدی؟!-چرا که یاد نمیدم گلم☺با افتخار آجی جون..سمانه هم همه چیزوبا دقت بهم یاد میداد و منم کم کم یادم میومد ذکرها و نحوه گفتنش.دو رکعت نماز برای مامان بزرگ خوندم.خیلی دوست داشتم آقای فرمانده من رو در حال نماز خوندن میدید.شاید اصلا مامان بزرگ بهانه بود و به خاطراون نماز خوندن یاد گرفتم که باز دوباره جلوش ضایع نش
انشا با موضوع شب یلدا 
شب یلدا بهانه ای برای دور هم بودن است، یلدا را همچنین می توان جشن و گردهمایی خانوادگی دانست.

در شب یلدا خویشاوندان نزدیک در خانه بزرگ خانواده گرد می آیند. به بیانی دیگر، در سرمای آغازین زمستان، دور کرسی نشستن و تا نیمه شب میوه و آجیل و غذا خوردن و بهفال حافظ گوش کردن از ویژگی های شب یلدا است.
برگزاری مراسم یلدا، اگر بتوان نام جشن بر آن نهاد، آیینی خانوادگی است و گردهمایی ها به خویشاوندان و دوستان نزدیک محدود می شود.
در
Alan y clip didam insta
Inke vaghti hanooz y pesario nmishnasi delbakhtash shodi
Asheghesh shodi
Un pesar rabetei dunbal nmikone
Chun mige momkene in un adami k man mikham nabashe 
Bad un delshekaste mishe
Un dokhtar khobie
Man nmikham in etefagh vase un biofte
To miay to zehnam
Doran lisansam
Man divuneye to shode budam 
Bedun shenakhti azat
To khodeto dor kardi
Gofti y hamclassi sadeim
Vayvay vay
Kash y hamclassi sade budim hanoz
Kashhich vaght nagofte budam behet
Dost dashtani tarin hes
Man alan jonamo midam k hamclassi sade bemonam bahat
Nmidunm inghadr jazabi chun dor budi azam
Chun hich shenakhti nadaram azat
Nmidunm
Mamnoon k nazashti rabetei shoro she
Mamnoon k nakhasti daghun sham
Dost dashtani mimoni baram
Hata dor ye koche faselamone
Nmidunm injayi ya khedmati
Harja k hasti ha
Mitonam bemiram alan
Alan bade do sal
Hamin chand shab pish
To zenam khaket kardam 
Alan didamet chand sanie zool zade bodim beham 
Hamash delshure dashtam o nmifahmidam hichi
Khob didamet hala k chi
To hamoni k gofti ma hamclassi sadeim
Ham classi sade
Man vase kodom hamclassi in hame ashk rikhtam akhe 
Nabayad ashk berizam
Khodet nakhasti 
Adam nabayad khod khah bashe 
Man rahat kardam beri
Doset dashtam k gozashtam beri
Gozashtam beri k yekio peida koni k andazeye man dost dashte bashi
Lanatii 6 sal gozashte 
Man hich vaght nadashtamet
Vali daram mese abre bahar gerye mikonam 
Chand shab pish dashtam be in fkr mikardam follow konam insta
Bad be khodam goftam k chi 
Mg na inke nakhasti 
Chera biam chera khodamo kochik konam 
Bezaram zendegito koni
To chi mifahmii man chi mikesh

آلبوم جدید از امیر رقاب به نام بی جهان منتشر شد.دانلود به صورت تک تک از روی لیست: 

01. Amir Reghab - Sh..>
2020-03-08 17:45
19M

02. Amir Reghab - Sh..>
6.0M

03. Amir Reghab - Ta..>
8.2M

04. Amir Reghab - Ma..>
9.8M

05. Amir Reghab - Ha..>
8.7M

06. Amir Reghab - Bi..>
7.6M

07. Amir Reghab - Bo..>
8.3M

08. Amir Reghab - Kh..>
9.0M

09. Amir Reghab - So..>
8.6M

10. Amir Reghab - Bi..>
7.5M

11. Amir Reghab - Lo..>
9.0M

12. Amir Reghab - Di..>
2020-
#چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کن
قسمت ششم._چتونه دخترها؟! خانم های دیگه خوابن...یه ذره آروم تر.. .
من یه چشم غره بهش زدم سمانه هم سریع  گفت _چشم چشم حواسمون نبود.بعد از اینکه رفت پرسیدم:-این زهرا خانمتون اصلا چیکاره هست؟.-ایشون مسول بسیج خواهرانه دیگه☺.-اااا...خوب به سلامتی.و تو دلم گفتم خوب به خاطر اینه که آقا سید به اسم صداش میکنه و کم کم چشمامو بستم تا یکم بخوابم..بالاخره رسیدیم مشهد..اسکان ما تو یه حسینیه بود که طبقه پایین ما بودیم و طبقه بالا آقایون و 
چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کن قسمت سومتا اسمموخوند بدوبدو دویدم سمت درب دانشگاه ولی از اتوبوس خبری نبودخیلی دلم شکست.گریه ام گرفته بود.الان چجوری برگردم خونه؟!چی بگم بهشون؟!آخه ساکمم تواتوبوس بودبیچاره مامانم که برای راه غذا درست کرده بود برامتو همین فکرها بودم که دیدم از دور صدای جناب فرمانده میاد..بدو بدو رفتم سمتش و نفس نفس زنان گفتم:.سلام. ببخشید..هنو حرفم تموم نشده بود که گفت:.اااا.خواهر شما چرانرفتید؟! .-ازاتوبوس جا موندم.-لا اله الا الله...اخ
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت پانزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت ۱۵ سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی ۱۰۸۰p
لینک دانلود قرار گرفت

ژانر فیلم : معمایی
زبان فیلم :
سال انتشار : ۱۳۹۸
محصول کشور : ایران
کارگردان : فریدون جیرانی
کیفیت : ۴۸۰,۷۲۰.۱۰۸۰p
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی,
ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید
مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زا
چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کن
قسمت پنجم بالاخره رسیدیم به جایی که اتوبوس ها بودن و بچه ها مشغول غذا خوردن.آقا سید بهم گفت پشت سرش برم ورسیدیم دم غذا خوری خانم ها..آقا سید همونطور که سرش پایین بود صدا زد _زهرا خانم؟! یه دیقه لطف میکنید؟! .یه خانم چادری که روسریش هم باچفیه بود جلو اومدو آقا سید بهش گفت:_براتون مسافر جدید آوردم.._بله بله..همون خانمی که جامونده بود...بفرمایین خانمم☺.نمیدونم چرا ولی از همین نگاه اول اززهرا بدم اومده بود.شاید به خاطر این بو
چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کنقسمت نهم_احسان دیگه. باباش کارخونه داره .-اها اها اون تیره برقهخوب چی؟؟.-فک کنم از تو خوشش اومده. خواهرش شمارتو از من میخواست.-ندادی که بهش؟!.-نه...گفتم اول باهات مشورت کنم.-افرین که هنوز یه ذره عقله رو داری.-ولی پسره خوبیه هاخوش به حالت.-خوش به حال مامانش.-ااااا ریحانه.چرا ندیده و نسنجیده رد میکنی.-اگه خوشت اومده میخوای برا تو بگیرمش؟!.-اصلا با تو نمیشه حرف زد...فعلا کاری نداری؟!.-نه..خدافظ.بعد قطع کردن با خودم فکر میکردم این ه
به نام خدا
#چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کنقسمت دوم-بیچاره پایگاهی که شما فرماندشین-لا اله الا اللهیهو دیدم سرشو پایین انداخت و رفت با قفسه کتابها مشغول شد..رومو سمتش کردم و با یه پوزخندی گفتم:-خلاصه آقای فرمانده من شمارمو نوشتم و گذاشتم روی میز هر وقت قرعه کشیتونو کردید خبرم کنید.-چشم خواهرم...ان شا الله اقا شمارو بطلبه-خوبه بهانه ای برای کاراتون دارین...رفیق رفقای خودتونو قبول میکنین و به ما میگین نطلبید...باشه...ما منتظریم-خواهرم به خدا اینجور نیست
چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کن قسمت چهارم
توی مسیر بودیم و منم در حال گوش دادن به اهنگام ولی همچنان حوصلم سر میرفت.اخه میدونید من یه آدمی هستم که نمیتونم یه جا ساکت باشم و باید حرف بزنم. اینا هم که هیچی دوتا چوب خشک جلو نشسته بودن.-آقای فرمانده پایگاه.-بله؟!. -خیلی مونده برسیم به اتوبوس ها ؟! .-ان شاالله شب که برای غذا توقف میکنن بهشون میرسیم..-اوهوووم.باشه. باهاش صحبت میکردم ولی بر نمیگشت و نگامم نمیکرد.دوست داشتم گوشیمو بکوبم تو سرش .تو حال خودم بودم و
Trump twice posted in instagram that soleimani was....i cant type that word exactly becuase of my   security
without him world is safer place but  hateful  leader.of (even he actually isnt a leader of a country ) killed innocent ppl and also killed afghanistan ppl u can watch in a movie that by just hacking mobile they find location and kill by airstrike.   Just i want to tell u he post wrong information plz report his insta cuz of false information its important alll ppl understand that soleimani was a real human and help ppl and rescue iraqi ppl under war 

I aplogise of my bad grammer. 
#liar president trump #the worst president in american history
ترامپ دو بار در اینستا پست کرد که قاسم سلیمانی .... برید خودتون ببینید خ
چند_دقیقه_دلت_را_آرام_کنقسمت نهم_احسان دیگه. باباش کارخونه داره .-اها اها اون تیره برقهخوب چی؟؟.-فک کنم از تو خوشش اومده. خواهرش شمارتو از من میخواست.-ندادی که بهش؟!.-نه...گفتم اول باهات مشورت کنم.-افرین که هنوز یه ذره عقله رو داری.-ولی پسره خوبیه هاخوش به حالت.-خوش به حال مامانش.-ااااا ریحانه.چرا ندیده و نسنجیده رد میکنی.-اگه خوشت اومده میخوای برا تو بگیرمش؟!.-اصلا با تو نمیشه حرف زد...فعلا کاری نداری؟!.-نه..خدافظ.بعد قطع کردن با خودم فکر میکردم این ه
فروشگاه اینترنتی تک دیل

تک دیل (Tak dealیا Takdeal) اولین بازار اینترنتى (marketplace) بومى سازى شده ایرانى در جهت  خرید و فروش بى واسطه مى باشد که  در سال ٢٠١٧ میلادى  راه اندازى شد. همچنین در عرصه فروشگاه شخصی اولین پلتفرم می باشد .
تک دیل یک بازار آنلاین است، که کاربران می توانند در آن به خرید و فروش به صورت مزایده (حراجى) و مزایده پلاس (فروش فورى) در سرار نقاط ایران بپردازند و براى  کاربران این فرصت را فراهم کرده که در عین حال که فروشنده هستند خریدار نی

Instagram یک ابزار بازاریابی منحصر به فرد است و شما می خواهید مطمئن شوید که از آن استفاده می کنید. این پلتفرم به اشتراک گذاری عکس دارای میلیون ها کاربر در سراسر جهان است و فضای کاملی برای به اشتراک گذاشتن محصولاتتان با آن ها در اختیار شما قرار می دهد.
در ادامه 10 نکته که به شما برای استفاده ی بیشتر از این فضا و در نتیجه فروش بیشتر کمک می کند را ذکر کرده ایم:

1-      کیفیت از کمیت مهم تر است
طبق روند سایر پلتفرم های شبکه های اجتماعی، بروز کردن متن
امسال هم بدون تو به سر گذشت ...
انگار قرار بر وصال نیست
ولی من هنوز چشم به راهم ...
قلم می گوید : بهار شده است ، چرا تلخ می نویسی ؟
لبخند تلخی بر لبان نقش می بندد و می گوییم :
روزها شهر را با خیالش زیر پا می گذارم و شب ها با آرزوی دیدنش در خواب چشم ها را می بندم 
 سکوتم نمی شکند جز لحظه ای که نبودنش را فریاد کنم ...
پس بهار من لحظه ایست که ...
بجای غرق  شدن در خیالش بار دیگر غرق در نگاهش شوم
عارف علی پور
(( کبوتر سیاه ))
insta : @ kabootarsiyah
Antonio Cosmetics Bakical Foundation در Medium Dark5 ژانویه 2018توسط کارن  15 نظر
آنتنیم پودر پایه تاریکViva l'Italia!ایتالیا
سرزمین ماکارونی ، عاشقانه ، شراب ، ویلا جورج کلونی در دریاچه کومو ، و پودر پخته شده. چندی پیش ، شخصی به من گفت اگر بهترین پودرهای پخته شده را می خواهید ، به ایتالیا بروید ، که ظاهراً کسی در آنتی مونیک آرایشیپ آن را انجام داده است ، زیرا بنیاد بدشانسی 38 دلار بنیاد پخته از صندوق عقب می رود ،
Viva l'Italia!
آنتیمیم پخته شده بنیاد متوسط ​​تیره kAntonio Cosmetics Baked Fou
خواستم فراموشت کنم ...
یادت را دفن در میان دغدغه ها تا دگر عاشق نشوم
نشد انگار ... 
و کالبد شکافی می شود این دل هر شب
تا تو را در میان مصلحت ها لحظه ای چشم چرانی کند
انگارخاطره هایت قوی ترند از فاصله ها !
و ثانیه هایی که پر شده اند از هم نوایی با خیالت 
بار سفر بسته ام تا در زیر آسمان شهر فراموشی، لحظه ای آرام شوم 
اما آسمان همه جا یک رنگ است !
و مجنون هر دم زندانی شهریست که لیلی در آن خفته
کاش لحظه ای نگاهت در نگاهم چنگ بیندازد
تا بفهمی هیچ زندانی حری
خواستم فراموشت کنم ...
یادت را دفن در میان دغدغه ها تا دگر عاشق نشوم
نشد انگار ... 
و کالبد شکافی می شود این دل هر شب
تا تو را در میان مصلحت ها لحظه ای چشم چرانی کند
انگارخاطره هایت قوی ترند از فاصله ها !
و ثانیه هایی که پر شده اند از هم نوایی با خیالت 
بار سفر بسته ام تا در زیر آسمان شهر فراموشی، لحظه ای آرام شوم 
اما آسمان همه جا یک رنگ است !
و مجنون هر دم زندانی شهریست که لیلی در آن خفته
کاش لحظه ای نگاهت در نگاهم چنگ بیندازد
تا بفهمی هیچ زندانی حری
عاشقی را رسم رسیدن نیست انگار
شیرین و فرهاد الگوی این وادیست انگار
عاشقی را رسم بودن در نبودن هاست انگار
درد و دل با چاه و شن در بیابان هاست انگار
عاشقی را رسم رفاقت با قلم ،تنهاست انگار
حرف دل بر ماسه ی دریا نوشتن هاست انگار
عارف علی پور
(( کبوتر سیاه ))
insta :@kabootarsiyah
بهترین کیف پول‌های بیت کوین
انواع مختلفی از کیف پول‌های بیت کوین ساخته شده‌اند که هر کسی ممکن است یک نوعی از کیف پول‌ها را بهتر از بقیه بداند و نسبت به کارایی و شرایط خود یکی را انتخاب کند. به عنوان مثال فردی که از کامپیوتر شخصی خود کمتر استفاده می‌کند، کیف پول‌های موبایل را بیشتر ترجیح می‌دهد و یا ممکن است که فردی صرفا به خاطر طراحی ظاهری، یک نوع کیف پول را به کیف پول دیگری ترجیح بدهد. اما به یاد داشته باشید که اصل اساسی در انتخاب کیف پول

کسب درآمد نجومی – به روش رونالدو 
کسب درآمد نجومی – به روش رونالدو 
مدیریت تبلیغات ، بازاریابی اصولی ، مدیریت شبکه های اجتماعی ، ترفند های اینستاگرام ، راه های افزایش مشتری ،
بازخورد بالای کسب و کار ، نکات مدیریت اینستاگرام و …
تمام این گزینه ها، دغدغه ی ذهنی تمام کسانی است که به دنبال راهی برای بیشتر و بهتر دیده شدن می گردند.
 حاضری چیکار کنی تا روزانه بیشتر از 100 میلیون نفر حواسشون به کسب و کار تو باشه ؟؟
اگر جذب این مطلب شدید یعنی یا به
ارز دیجیتال EOS چیست؟

ایاس (EOS) یکی از موفق‌ترین پروژه‌های دنیای کریپتوکارنسی‌ها به حساب می‌آید که همانند اتریوم برای ارائه قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیر متمرکز دی‌اپس (dApps) طراحی شده است. EOS با اهداف بلند پروازانه‌ای پا به میدان گذاشت و با معرفی راهکار‌هایی برای مسئله مقیاس‌پذیری، حذف کارمزدهای بالا، قابلیت انجام میلیون‌ها تراکنش در هر ثانیه و دسترسی آسان‌تر به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، نظر بسیاری از فعالان حوزه ارزهای دیجیت
FATF چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم
FATF در واقع یک گروه فرادولتی به حساب می‌آید که استانداردهای مقابله با پولشویی را تنظیم می‌کند. این کارگروه در سال ۱۹۸۹ توسط اعضای گروه هفت و با هدف مراقبت از نظام مالی این کشورها در برابر فعالیت های مجرمانه نظیر قاچاق مواد مخدر بوجود آمد.
کارگروه ویژه اقدام مالی غالبا با دستورالعمل‌های معامله با مشتریان شناخته می‌شود که به عنوان یک راهنما برای شناسایی ریسک طرف مقابل و شناسایی صاحبان حساب مورد استفاده قرار
آموزش کامل کار با صرافی بیتمکس (Bitmex)
بیت مکس (BitMEX) یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین صرافی های متمرکز ارز دیجیتال است که بر روی یک بستر همتا به همتا پیاده سازی شده و در چند سال اخیر نقش تعیین کننده ای در بازار کریپتوکارنسی برعهده داشته است. بیت مکس در سال  2014 توسط آقای بِن دِلو (Ben Delo) ایجاد شد و بدلیل ارائه امکانات جذابی نظیر مارجین تریدینگ و دریافت کارمزد های کم از تریدرها، رفته رفته مورد استقبال قرار گرفت، بطوری که در حال حاضر تخمین زده می شود که
 بیت کوین به کدام سو می‌رود؟
اخبار منتشر شده توسط تحلیلگران ارشد بلومبرگ اینتلیجنس، حاکی از این است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ احتمالاً به ۱۰ هزار دلار بیشتر نزدیک باشد تا ۵ هزار دلار.
 این در حالی است که رفتار بیت کوین در ماه‌های آخر ۲۰۱۹ بسیار متغیر بوده است و انتظار بی‌ثباتی بیشتری برای سال آینده از آن می رود. کارشناسان و تحلیل‌گران دنیای رمزارزها بر این باورند که کل این روند خوشبینانه هنوز هم در بلند مدت معتبر است بدین معنی که احتما
تحلیل تکنیکال بیت کوین - ۱۴ دی
امروز قیمت بیت‌کوین با 7334 دلار آغاز شد که نسبت به دیروز با 389 دلار افزایش قیمت همراه بوده و طی نوسانات در پایین‌ترین قیمت 7277 و بالاترین قیمت 7359 دلار معامله شده‌ است. در 24 ساعت گذشته حجم مبادلات 23.7 میلیارد دلار معادل 3,239 بیت‌کوین بوده‌ است که نسبت به دیروز 1.9 میلیارد دلار کاهش داشته‌ است.
در ادامه تحلیل دیروز، قیمت همچنان درون حدود مقاومت و حمایت که تعیین کرده بودیم قرار دارد و در ساعات اولیه بامداد، قیمت با دو
بیت کوین، سقوط یا صعود؟
اخبار منتشر شده توسط تحلیلگران ارشد بلومبرگ اینتلیجنس، حاکی از این است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ احتمالاً به ۱۰ هزار دلار بیشتر نزدیک باشد تا ۵ هزار دلار.
 این در حالی است که رفتار بیت کوین در ماه‌های آخر ۲۰۱۹ بسیار متغیر بوده است و انتظار بی‌ثباتی بیشتری برای سال آینده از آن می رود. کارشناسان و تحلیل‌گران دنیای رمزارزها بر این باورند که کل این روند خوشبینانه هنوز هم در بلند مدت معتبر است بدین معنی که احتمالا رسی
ارز دیجیتال تزوس چیست؟
تزوس (Tezos) در جولای ۲۰۱۷ و با عرضه اولیه سکه (ICO) ۲۳۲ میلیون دلاری، توسط آرتور بریتمن (Arthur Breitman) در زوگ سوئیس تاسیس شد. در میان انبوه پلتفرم‌های ارز دیجیتال، تزوس (Tezos) به عنوان اولین پلتفرم خود اصلاحگر شناخته می‌شود. تزوس پلتفرم قراردادهای هوشمندی مشابه اتریوم ایجاد کرده است که امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را فراهم می‌کند، با این تفاوت که از الگوریتم اجماع اثبات سهام بهره می‌برد
ویژگی های اساسی پلتفرم تزوس (Tezos)
تنها بیت کوین باقی می ماند!
به تازگی برایان سالیوان، یکی از مجریان شبکه CNBC درمورد افت قیمت بیت کوین به سطح 6500 دلار صحبت کرد و همچنان معتقد است که بیت کوین، تنها ارز دیجیتال خواهد بود که در طولانی مدت باقی خواهد ماند. وی در یکی از قسمت‌های اخیر برنامه Fast Money اظهار داشت:
اگر قصد خرید و سرمایه‌گذاری بر روی یک ارز دیجیتال را دارید، حتما بیت کوین بخرید چراکه تنها بازمانده‌ دنیای ارزهای دیجیتال خواهد بود!
حال کمی به عقب بر می‌گردیم، در دسامبر سال

توهم دانایی

بزرگترین دشمن انسان نادانی  نیست بلکه توهم دانایی است !
 توهم دانایی سرطانی است که می تواند برهر فردی از هرنوع جنس وطبقه وسن و مقامی  مستولی گردد واغلب با علائم دلواپسی وجلوه گری ها ی افراطیانه ظاهر می شود
توهم دانایی ممکن است در سپهر سیاست. اقتصاد و فرهنگ و بسیاری از حوزه های تخصصی رخ دهد.
  یکی از این توهمات روشنفکری در عقیده و ابراز موضوع عفاف و نجابت و  متانت و وقار بانوی شرقی و ایرانی است که با موهومات شعاری و توهم زدگی
حمله ۵۱ درصدی چیست؟
یکی از نقاط قوت بیت‌کوین و تکنولوژی بلاک چین، استفاده از روش توزیع شده در ساخت و اعتبارسنجی داده‌هاست. شبکه‌ای غیرمتمرکز از گره‌ها، مراقب هستند تا قوانین پروتکل رعایت شوند و تمام گره‌ها درباره وضعیت فعلی بلاک چین به اجماع و توافق برسند. الگوریتم اجماعِ اثبات کار اطمینان حاصل می‌کند که ماینرها فقط زمانی بتوانند یک بلاک جدید از تراکنش ها را تایید کنند که گره‌های شبکه به صورت حداکثری درباره اعتبار آن بلوک به توافق رس
بیت کوین چیست؟
در بحران های اقتصادی سال ۲۰۰۸ و درست در زمانی که وال استریت، بانک های بزرگ را به جعل اسناد و سوء استفاده از سرمایه وام گیرنده ها متهم کرد، فرد یا گروهی که با نام مستعار ساتوشی ناکاماتو شناخته می‌شوند، مقاله‌ای تحت عنوان " بیت‌کوین: یک سیستم پول الکترونیکی همتا به همتا"  در وب سایت metzdowd.com منتشر نمود.
ناکاموتو در مقاله خود به یک شبکه همتا به همتا اشاره کرد که به کاربران امکان می‌دهد بدون هیچ واسطه ا‌ی و بدون حضور یک سیستم مرکز
آشنایی با ارز دیجیتال کاردانو (Cardano)
کاردانو (Cardano) با هدف حل مشکلات مقیاس‌پذیری در بیت کوین و قراردادهای هوشمند در اتریوم، توسط چارز هاسکینسون، در سپتامبر 2017 ایجاد شد. توسعه‌دهندگان کاردانو همواره سعی بر این داشتند که با حفظ ویژگی‌ها و قابلیت‌های مثبت بیت کوین و اتریوم، مشکلات موجود در آنها را حل کرده و ویژگی‌های مثبت جدیدی به این دو پروژه اضافه کند.
برهمین اساس، از سال 2015 پروژه کاردانو فعالیت خود را آغاز کرد و یک تیم متخصص و آکادمیک تما
سگویت (SegWit) چیست؟
سگویت پیشنهادی برای تغییر ساختار داده‌های تراکنش ‌بیت کوین است. دلیل اصلی انجام این کار، بوجود آوردن شرایطی برای محافظت از انعطاف‌پذیری (Malleability) تراکنش‌هاست. با این حال، این تغییر اجازه می‌دهد که سایر مزایا مانند افزایش ظرفیت بلاک (Block Capacity) و به طبع آن افزایش تعداد تراکنش‌ها در یک بلوک شبکه بلاک چین بیت‌ کوین را شاهد باشیم.
سگویت مخفف عبارت Segregated Witness (امضاهای جداسازی شده) است که توسط محبوب‌ترین کلاینت مرجع بیت کوین م
ساعت ها می گذرد
روزها یکی پس از دیگری
من هنوز همان منم و تو همان تویی
فاصله ها بی اثرند
و صبری که در وجودم رخنه کرده است
انگار همه چیز را بخاطر تو دوست دارم
انتظار
گذرزمان ...
من حتی فاصله ها را بخاطر تو دوست دارم
عارف علی پور
(( کبوتر سیاه ))
insta :@kabootarsiyah
1_به تصویر پروفایل Instagram در برنامه تلفن همراه یا مرورگر دسکتاپتان (کامپیوتر شخصی PC) بروید حال با کلیک بر روی آیکون منو سه نقطه ای و انتخاب “کپی URL (آدرس) عکس پروفایل” را انتخاب کنید.
2_در مرورگرهای دسکتاپ به سادگی URL آدرس در نوار مرورگر قابل کپی برداری می باشد.
3_در صورتی که متوجه آموزش چگونگی دیدن عکس پروفایل اینستاگرام نشدید به تصویر زیر دقت کنید.
یک مرورگر وب را باز کنید (به عنوان مثال Chrome) و URL عکس پروفایل (آدرس عکس پروفایل) را وارد کنید.
به URL
1_به تصویر پروفایل Instagram در برنامه تلفن همراه یا مرورگر دسکتاپتان (کامپیوتر شخصی PC) بروید حال با کلیک بر روی آیکون منو سه نقطه ای و انتخاب “کپی URL (آدرس) عکس پروفایل” را انتخاب کنید.
2_در مرورگرهای دسکتاپ به سادگی URL آدرس در نوار مرورگر قابل کپی برداری می باشد.
3_در صورتی که متوجه آموزش چگونگی دیدن عکس پروفایل اینستاگرام نشدید به تصویر زیر دقت کنید.
یک مرورگر وب را باز کنید (به عنوان مثال Chrome) و URL عکس پروفایل (آدرس عکس پروفایل) را وارد کنید.
به URL
نقش نهنگ‌ها در بازارهای مالی

نهنگ‌ها شکارچیان بسیار باهوشی هستند. بعضی از آنها با بهره‌گیری از تکنیک‌های هوشمندانه‌ای ماهی‌های کوچک‌تر را صید می‌کنند. اما این نهنگ‌ها تنها در دریا بازیگرانی باهوش و خوش‌فکر نیستند، بلکه استراتژی شکار نهنگ‌ها در بازارهای سرمایه نیز به‌کار گرفته می‌شود. بازارهایی مالی نظیر ارز، سهام و ارزهای دیجیتالی، بازارهایی هستند که عمدتاً از آنها به عنوان مکانی برای فعالیت نهنگ‌ها یا بازیگران بزرگ یاد می‌
بلاک چین تلگرام چیست؟
پیام‌رسان تلگرام درنظر دارد تا پلتفرمی مبتنی بر بلاک چین راه اندازی کند که قابلیت پشتیبانی از پرداخت درون برنامه‌ای و مواردی فراتر از اینها را داشته باشد. «شبکه آزاد تلگرام» که به اختصار TON نامیده می‌شود، نسل سوم از شبکه‌های بلاک چین خواهد بود که نسبت به نسل‌های قبلی بلاک چین، یعنی بیت کوین و اتریوم، قابلیت‌های بیشتری ارائه می‌کند.
شبکه آزاد تلگرام از طریق عرضه‌ی اولیه کوین (ICO‌)، توانسته است تا سرمایه‌ی عظیمی ر
آشنایی با ارز دیجیتال مونرو (Monero)
مونرو یک ارز دیجیتال امن، خصوصی و غیر قابل ردیابی به شمار می‌رود که در آوریل سال ۲۰۱۴ از طریق عرضه اولیه (ICO) راه اندازی شد. مونرو با نماد اختصاصی XMR نمایش داده می‌شود و از یک تیم توسعه دهنده هفت نفره تشکیل شده که پنج نفر از آن ها بصورت ناشناس باقی مانده‌اند و در این میان، تنها دیوید لاتاپی (David latapie) و ریکاردو اسپاگنی (Ricardo spagni) هویتی آشکار دارند.
مونرو دارای یک پلتفرم متن باز (open source) است و از امضای حلقه ای و آدر
هاوینگ (Halving) بیت کوین چیست؟
برای درک بهتر بیت کوین هاوینگ (Bitcoin Halving)، ابتدا باید با اصول اولیه استخراج بیت کوین آشنا شوید. هرچند که در مطالبی جداگانه نحوه استخراج بیت کوین را شرح دادیم. اساسا برای به‎دست آوردن بیت کوین راه‌هایی مثل خریدوفروش، استخراج و فریلنسینگ وجود دارد. ممکن است که با شنیدن کلمه استخراج چیزی مشابه استخراج طلا از معادن طبیعی در ذهن شما تداعی شود. اما باید گفت که برای انجام ماینینگ یا استخراج بیت کوین، هیچ الزامی نیست که
آشنایی با پروتکل میمبل ویمبل
میمبل ویمبل یک پروتکل حریم خصوصی (Privacy) است که مانع آشکار شدن اطلاعات خصوصی در بلاکچین می‌ شود. نام این تکنولوژی از یکی از طلسم های سری هری پاتر گرفته شده که مردم را از فاش کردن رازها باز می ‎داشت. سپیدنامه (white-paper) بیت‌ کوین دارای بخشی با عنوان حریم خصوصی است که در آن ساتوشی حریم خصوصی بیت‌ کوین را با حریم‎ خصوصی نقل و انتقالات بانکی مقایسه کرده و محدودیت‎ های آن را به‌ طور واقع بینانه‎ای توضیح داده است. امر
بلاک چین در صنعت نفت و گاز
فناوری بلاک‌چین می‌تواند تحولات بنیادین در صنایع نفت و گاز ایجاد کند. استفاده از بلاک‌چین در نفت و گاز می‌تواند مدل‌های کسب‌وکار و فرآیندها را با تغییرات اساسی همراه کرده و به عنوان راهکاری سودمند برای مدیریت پیچیدگی‌های در حال رشد و امنیت اطلاعات در این حوزه به شمار رود، بنابراین رهبران بازار این صنعت بایستی از نقش بلاک‌چین در آن آگاه باشند. اکوسیستم جدیدی از سرمایه‌گذاری‌ها و استارت‌آپ‌های مرتبط با صنا
پی پال (PayPal) چیست؟
پی پال یک سیستم پرداخت جهانی به شمار می‌رود که توسط آن کاربران می‌توانند پرداخت‌های اینترنتی خود را انجام دهند و به اقصی نقاط جهان پول بفرستند. علاوه بر این امکان دریافت پول در پی پال وجود دارد. این روش پرداخت یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای خرید اینترنتی و نقل و انتقالات مالی است که در حال حاضر بیش از ۲۰۰ کشور دنیا از آن استفاده می‌کنند. تقریبا می‌توان گفت که تمامی سایت‌های فروشگاهی آنلاین بزرگ، قابلیت پشت
بازار دو طرفه چیست؟
بازار دو طرفه این امکان را برای سرمایه گذاران ایجاد خواهد کرد که از هر دو طرف بازار (صعودی یا نزولی) در صورت تحلیل درست سود کنند. در بازار یک طرفه یک شخص زمانی سود خواهد کرد که دارایی خریداری شده توام با افزایش قیمت باشد. مثلا شما سهام شرکت ایران خودرو را به قیمت ۵۰۰ تومان خریداری کرده اید و تنها و تنها در صورتی سود خواهید کرد که قیمت سهام به بیش از ۵۰۰ تمام برسد. حالا اگر بازار یک طرفه باشد (همانند بازار فعلی) و قیمت سهام ایر
بیت کوین در ایران قانونی است؟

به صورت رسمی بیت کوین در ایران هنوز قانونی نیست اما استفاده از بیت کوین در کشور جرم هم محسوب نمی‌شود.
در ماده ۲ قانون مجازات عمومی آمده است، “هر فعل یا ترک فعل که مطابق قانون قابل مجازات یا مستلزم اقدامات تامینی یا تربیتی باشد جرم محسوب است و هیچ امری را نمی توان جرم دانست مگر آنکه به موجب قانون برای آن مجازات یا اقدامات تامینی یا تربیتی تعیین شده باشد جرم محسوب می شود.”
بر همین اساس چون مجازاتی برای خرید و ف
صدور بیش ار 1000 مجوز استخراج رمز ارز در ایران
با توجه به ظرفیت ۸.۵ میلیارد دلاری صنعت ماینینگ در ایران و علاقه‌مندی بخش خصوصی برای فعالیت در این حوزه، گزارش‌ها حاکی از این است که تاکنون بیش از هزار مجوز استخراج رمز ارز توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر شده است.
امیر حسین سعیدی نائینی، یکی از اعضای کمیسیون بلاک چین سازمان نظام صنفی و رایانه‌ای، در خصوص صنعت ماینینگ در کشور اظهار داشت که استخراج رمز ارز ها صنعت جدیدی است که گسترش سریع آن در
بلاکچین چیست؟
در سال 2008 یک فرد یا گروهی از افراد که هویت آن هنوز هم شناسایی نشده، با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) با انتشار مقاله ای بیت‌کوین را به عنوان یک سامانه‌ی پرداخت الکترونیک همتا به همتا معرفی کرد و سپس کدهای این پول دیجیتال را به صورت متن باز در اختیار عموم مردم قرار داد.
فناوری بلاک چین برای اولین بار در کدهای اصلی برنامه ‌نویسی بیت‌کوین مورد استفاده قرار گرفت و شبکه بیت کوین بر اساس این فناوری پایه ریزی شد.
بلاک چین یا
ارز دیجیتال نئو (NEO) چیست؟
نئو یک پروژه مبتنی بر بلاک چین است که توسط یک بنیاد خصوصی ایجاد شده است. پروژه نئو (NEO) برای دیجیتالی کردن و مدیریت خودکار دارایی‌ها، و همچنین تحقق «اقتصاد هوشمند»، از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند. در واقع نئو یک پلتفرم و شبکه بزرگ است و ارز دیجیتال NEO جزء کوچکی از این شبکه به شمار می‌رود. نئو (NEO) قصد دارد تا با ایجاد شبکه توزیع شده خود، یک اقتصاد هوشمند را ایجاد کند.
تحقق اقتصاد هوشمند در نئو
ن
آشنایی با توکن بت (BAT)
پروژه بیسیک اتنشن توکن (Basic Attention Token) به طور رسمی در ماه مارس سال 2017 ارائه گردید، به همین خاطر به عنوان یک پروژه نوپا در حوزه ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود. پروژه بت توسط عرضه اولیه (ICO) در ماه می 2017، موفق شد تا در عرض 30 ثانیه 35 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کند. ساخت مرورگر بریو (Brave)، افزودن کیف پول بت (BAT) به مرورگر و اضافه کردن پشتیبانی برای توییچ و یوتیوب، از جمله اقداماتی است که تیم بت موفق به دستیابی آن‌ها شده است. مرورگر
لوگو اینستاگرام
لوگوی اینستاگرام که چندی از آمدن آن می‌گذرد هنوز هم در بین کاربران این شبکه اجتماعی سوژه‌ی داغی بوده و بعضاً موجب تمسخر از سوی آن‌ها نیز می‌شود. در حالی که سعی شده طراحی این لوگو به سبک فلت باشد؛ اما می‌توان گفت طراحان آن بدسلیقگی به خرج داده‌اند. و این کار را در بدترین شکل ممکن انجام داده‌اند.
برای دانلود لوگو اینستاگرام با کیفیت بالا و بدون زمینه می تونید روی تصویر بالا کلیک نمایید
میلیون‌ها کاربر آیفون و اندروید این
IPFS یا پلتفرم اشتراک فایل همتا به همتا چیست؟
به پلتفرم اشتراک فایل همتا به همتا و غیرمتمرکز، (IPFS (InterPlanetary File System می‌گویند. IPFS به معنی "فایل سیستم بین سیاره‌ای" می‌باشد و امکانات بیشتری برای استفاده از بستر اینترنت در اختیار کاربران قرار می‌دهد. امروزه از طریق اینترنت می‌توانیم به مطالب، عکس‌ها و فایل‌های صوتی و ویدیویی زیادی دسترسی پیدا کنیم و با افراد دیگر از سراسر جهان در ارتباط باشیم. بدون شک اینترنت جایگاه ویژه‌ای در زندگی مردم پیدا
آموزش صفر تا صد بلاک‌چین برای مبتدیان
در سال 2008 یک فرد یا گروهی از افراد که هویت آن هنوز هم شناسایی نشده، با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) با انتشار مقاله ای بیت‌کوین را به عنوان یک سامانه‌ی پرداخت الکترونیک همتا به همتا معرفی کرد و سپس کدهای این پول دیجیتال را به صورت متن باز در اختیار عموم مردم قرار داد. بنابراین فناوری بلاک چین برای اولین بار در کدهای اصلی برنامه ‌نویسی بیت‌کوین مورد استفاده قرار گرفت و شبکه بیت کوین بر اساس ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلخانه فدک زرگان